500 İG Etkinlik Otobüsümüz Yollara Çıktı

500 İG

İstanbul Gönüllüleri olarak İBB ve İETT ile birlikte İstanbul’da yaşayan çocuklar için hayata geçirdiğimiz 500 İG Etkinlik Otobüsü-Gezici Kütüphane’mizin hazırlıklarının tamamlandığını duyurmuştuk.

Tüm kalplerden geçecek ve İstanbul’un köylerine uğrayacak 500 İG’nin ilk etkinliği 20 Mayıs Perşembe günü İBB Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ve eşi Sayın Dilek İmamoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleşti.

Veee 500 İG Yollarda…

Çocuklar için özel olarak tasarlanan ve içerisinde yer alan kütüphanesiyle İstanbul’un köylerini gezecek 500 İG, ilk etkinliğini Silivri İlçesi’nin Seymen Köyü’nde gerçekleştirdi. İstanbul Gönüllüleri olarak çocukların gelişimlerini desteklerken eğlenceli zaman geçirmeleri için hayata geçirdiğimiz birçok etkinliğinde 500 İG ile hayat bulacağı yeni projemiz, çocuklar ve ailelerinden tam not aldı.

500 İG Etkinlik Otobüsü-Gezici Kütüphane’mizin ilk etkinliğine katılım sağlayan İBB Başkanı’mız Ekrem İmamoğlu, çocuklar için özel olarak tasarlanan 500 İG hakkında detaylı bilgiler edinirken etkinliğimize katılan çocuklarla birlikte oyunlar oynayarak sohbet etti. Büyük bir ilgiyle karşılanan 500 İG, İstanbul’un köylerine uğramayı hedefliyor.

Destek Olmak İster Misiniz?

Çocukların yüzlerinde oluşan o kocaman gülümseme ve mutlu oldukları her an için destek olan herkese çok teşekkür ederiz.

-->