B'ilgili Atölyeler

Bilgili

İstanbul Gönüllüleri olarak her ayın üçüncü haftası yapmayı planladığımız, belirlenen konuların önce uzmanları tarafından anlatılacağı sonrasında ise yapılacak atölye çalışmalarıyla devam edecek bütünleşik bir etkinlik serisi olan "B'ilgili Atölyeler" projesi devam ediyor.

Gençlerin hem öğreneceği hem de uygulama fırsatı bulacağı proje serisinin üçüncüsü olan Sağlıklı ve Ergonomik Duruş / Profesyonel İmaj 18 Nisan Pazar günü saat 12.00'de gerçekleşecek.

Uzm. Dr. Makbule Pınar Dönmez’in sağlıklı ve ergonomik duruş ile ilgili detaylı bilgiler aktaracağı Sağlıklı ve Ergonomik Duruş etkinliği, Kariyer ve Gelişim Koçu Tuba Karagöz Sever'in Profesyonel İmaj atölye çalışmasıyla devam edecek.

Doğru duruş ve profesyonel imaj ile ilgili gençlerin hem keyif alacakları hem de bilgilenerek kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilecekleri keyifli sohbetimize herkesi bekliyoruz.

Moderatörlüğünü İpek Seyhan
'ın yapacağı etkinliğe siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt olduktan hemen sonra size gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Kasım 30, 2023 12:00 - 12pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->