B'ilgili Atölyeler

Bilgili

İstanbul Gönüllüleri olarak her ayın üçüncü haftası yapmayı planladığımız, belirlenen konuların önce uzmanları tarafından anlatılacağı sonrasında ise yapılacak atölye çalışmalarıyla devam edecek bütünleşik bir etkinlik serisi olan "B'ilgili Atölyeler" projesi devam ediyor.

Gençlerin hem öğreneceği hem de uygulama fırsatı bulacağı proje serisinin dördüncüsü olan “Cilt Bakımı / Doğal Makyaj” 23 Mayıs Pazar günü saat 12.00'de gerçekleşecek.

Dermatolog Doç. Dr. Ahu Birol Kocaalp’in gençlerde cilt temizliği, güneşten korunma yöntemleri ve akne sorunlarına karşı çözüm önerilerinin konuşulacağı Cilt Bakımı etkinliği, Make Up Artist Zeren Akşehirlioğlu'nun Doğal Makyaj atölye çalışmasıyla devam edecek.

Cilt bakımı ve doğal makyaj ile ilgili gençlerin hem keyif alacakları hem de bilgilenerek kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilecekleri keyifli sohbetimize herkesi bekliyoruz.

Moderatörlüğünü İpek Seyhan
'ın yapacağı etkinliğe siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt olduktan hemen sonra size gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz

NE ZAMAN?
Mayıs 23, 2021 12:00 - 12pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->