Çekirdek Ailede Suyun Önemi Drama Etkinliği

Çekirdek Ailke

Canlıların yaşaması için hayati öneme sahip olan su, en küçük canlı organizmadan en büyük canlı varlığa kadar, bütün biyolojik yaşamı ve bütün insan faaliyetlerini ayakta tutmaktadır. Dünyamızın %70′ini kaplayan su, bedenimizin de önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

Susuzluk problemine karşı verilmesi gereken mücadele, su ve su kaynaklarının doğru kullanılması için tüm insanların ortak mücadelesi olmalıdır. İstanbul Gönüllüleri olarak suyun önemine ve doğru kullanılmasına dikkat çekmek amacıyla Çekirdek Ailede Suyun Önemi” drama çalışması düzenliyoruz. Çekirdek aile bireylerinin katılımıyla gerçekleşecek drama çalışması; anne, baba ve 7-12 yaş grubu çocukları kapsamaktadır. 4 hafta boyunca devam edecek olan drama çalışması İstanbul Gönüllüleri Kültür, Sanat ve Turizm Komisyonu ile tiyatro oyuncuları eşliğiyle haftada bir gün olarak devam edecek.

3 Mart Çarşamba günü saat 19:30’da Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek ve ilk olarak Beşiktaş ilçesinde uygulanacak Çekirdek Ailede Suyun Önemi” drama çalışmasına siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

NE ZAMAN?
Mart 03, 2021 07:30 - 9:30pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->