Çevre Toplantıları

İstanbul'u daha yeşil bir kent yapmak ve dünyanın önemli kaynaklarını korumak amacıyla düzenlediğimiz toplantılara davetlisiniz!

Dünya Çevre Günü kapsamında gerçekleşecek ve birbirinden değerli konuşmacıların önderlik edeceği webinarlarımızın konu başlıkları ise şu şekilde:

  • İklim Krizi ve İstanbul
  • İstanbul Ormanlarının Mevcut Durumu ve Geleceği
  • Bir Çevrecinin Bilmesi Gereken Çevre Hakkı ve Hukukuna Dair Temel Bilgiler
  • İstanbul Atık Su Havzalarındaki Arazi Kullanımı ve Sonuçları
  • Atık Kağıt ve Geri Dönüşümün Çevre ve Ekonomi Açısından Önemi

Etkinliklerin ilki 5 Haziran'da gerçekleşecek ve birbirinden farklı konuların işlendiği 5 ayrı oturumdan oluşacak. Her bir toplantı bir saat sürecektir.

Siz de daha yeşil bir çevre için mutlaka katılın!

''Kayıt Yap'' butonuna tıklayarak etkinliğe katılmanızın ardından, zoom linkleri mail adresinize ulaşacaktır.

NE ZAMAN?
Haziran 05, 2020 20:00 - Haziran 09, 2020
NEREDE?
Zoom
112 KAYIT
Semra Akkuş Mehmet Akbaba Ömer Faruk Taşdemir Doğancan Kuru Ayşe Akpolat Resul Metin Çapan Can Vatandaşlar Çiğdem Oral Murat Yurdakan Fatma Tali Öznur Özden Tülin Başaran Selda İnce Özgür Köylüoğlu Sonnur Baş Ayhan Şimşek Emircan Demir Çağdan Uyar Yegane Tanrikulu Bahise Yilmaz İlknur Şimşek Ayşegül Deniz Ensar Metin Kalender Havva Berber ayşegül acar Gülenay Esen Betül Uygur Erdoğan Asuman Devres Hakan Madi Özgü Tunaboyu Doğanay Tolunay İlayda İrem Mumcu sadık demirci Eda Özarslan Murat Çitir Nilgün Ateş Cemre Nur Dandin Tuba Yelesenlli Ali Abbas Korkmaz Ayşe Mevzi Melih Hasan Doğan Şule Dursun Arzu Balkuv Elif Zagra Aysun Aktaç Murat Han Gedikli Şebnem Aytuğ Demirkaynak Gizem Özgür
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.