El Sanatları Atölyesi

El Sanatları Atölyesi

Kadınlarımızın hem el sanatları ile hobi edinmeleri hem de ürünlerin satışından kazanç sağlayarak ekonomik hayata katılmaları için El Sanatları Atölyesi etkinliğini gerçekleştiriyoruz.

Pandemi koşullarının ortadan kalkması ile ilçe sınırları içinde kurulacak el sanatları pazarında, bu atölyelerde üretilen malzemelerin satışına imkan verilmesini hedefliyoruz. Keçe atölyesi ile başlaması planlanan etkinlik, mevsime göre (satış imkanları göz önüne alınarak ) hasır örücülüğü, çanta yapımı, amigurumi, el nakışı vs. ile devam edecektir.

26 Ocak Salı günü saat 14:00’de Hande Sümer Yıldırım ve Nilüfer Dinçşahin’in katılımıyla gerçekleşecek etkinliğe, siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinliğe katılmak için gereken malzemeler: Kırmızı keçe yünü ve bordo keçe yünü, kırmızı ve siyah tensel lif, keçe topu (siyah), çiçek tomurcukları, sabun, tül, masaya yaymak için naylon, su koymak için derin bir kap.

NE ZAMAN?
Kasım 30, 2023 02:00 - 3pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->