El Sanatları Atölyesi

El sanatları

Çalışmayan veya pandemi nedeniyle işsiz kalan ev kadınlarına yönelik el sanatları ile hobi edinmelerini sağlayacak El Sanatları Atölyesi’nin ikincisini düzenliyoruz. Kadınların atölye çalışması sonrasında ürünlerinin satışından kazanç sağlayarak ekonomik hayata katılmalarını ve bütçelerine katkı sağlamalarını hedefleyen El Sanatları Atölyesi’nde örgü üretim tekniğini katılımcılarımıza aktaracağız.

Atölye eğitimlerinde yer alan katılımcılarımızın ürünlerini (pandemi koşullarının ortadan kalkmasıyla) ilçe sınırları içerisinde kurulacak El Sanatları Pazarı’nda sergileyecek ve İstanbul halkıyla buluşturacağız.

Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştireceğimiz El Sanatları Atölyesi, Eğitmen Nilüfer Dinçşahin’in katılımıyla 4 hafta sürecek ve ilk atölye çalışması 16 Mart Salı, saat 14.00’de başlayacak.

Siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinliğe katılmak için gereken malzemeler: 2 adet kadife ip, 1 adet ayak numarasına göre tabanlık, 3 ya da 3,5 numara tığ, 1 adet naylon ip, 1 adet dikiş iğnesi, makas, kağıt ve kalem.

NE ZAMAN?
Mart 16, 2021 02:00 - 3pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->