ETSY ile Yurt Dışı Pazarına Açılmak

ETSY

Dijital pazar yerleri, yeni dünya düzeninde alışveriş sektöründe oldukça büyük bir paya sahip. Bu nedenle hemen hemen tüm üretici ve satıcılar pazar yerlerinde var olmak istiyor.

Bu pazar yerlerinden biri olan ETSY ise, kullanıcılara el emeği ile üretilen orijinal ve işçiliği yüksek ürünler sunmasıyla diğerlerinden ayrılıyor.

İstanbul Gönüllüleri olarak Kadın Emeği Projesi (KEP) kapsamında el emeği ile üretim yapan kadınlarımızın, ürünlerini daha geniş çevrelere ulaştırmasını ve yurt dışı pazarında satışlarını nasıl gerçekleştirebileceklerinin bilgisini aktarmak amacıyla "ETSY ile Yurt Dışı Pazarına Açılmak" etkinliğini düzenliyoruz.

18 Ağustos Çarşamba günü saat 20.00'de, Rhyme Medya Kurucu Ortakları Berkay Çelikkaya ve İhsan Emsalsiz’in katılımıyla gerçekleştireceğimiz etkinlik; katılamayanlar için 25 Ağustos Çarşamba günü tekrar edilecektir.

Siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

*İlerleyen dönemde Kadın Emeği Projesi (KEP) kapsamında gerçekleştireceğimiz ‘ETSY’ etkinliklerine katılım sağlayabilmeniz için "ETSY ile Yurt Dışı Pazarına Açılmak" etkinliğine katılımınız zorunludur.

NE ZAMAN?
Kasım 30, 2023 08:00 - 8pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->