Gönüllü kaydı güncellemesi için gelen mesajı bulamıyorum. Ne yapmalıyım?

İstanbul Gönüllüleri’ ne ait tüm faaliyetleri artık bu platform aracılığıyla yürüteceğiz. Web sitemiz üstünden gelişmeleri takip edip, etkinliklerde yer alıp, projelere katılabileceğiz. Bu sayede hep birlikte, çok daha etkin bir biçimde İstanbul ve İstanbullular için, misyonumuz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.

Güncelleme işlemleri için sizlere gönderilen mesajların bulunabilmesi ve kayıt işlemlerine yönelik olarak dikkat edilmesi gerekenler;

1. Sistem üzerinden bazı gönüllülerimize 9-13 Nisan 2020 tarihleri arasında daha önce bildirilmiş olunan hesaplarına e postalar ve bazı gönüllülerimize de 23 Nisan tarihinde SMS mesajları gönderilmiştir.

Henüz bir e posta ya da SMS almadığınızı düşünüyorsanız lütfen, bu tarihler itibariyle daha önce iletmiş olduğunuz e-posta adresleriniz için spam/junk/istenmeyen posta bölümleri de dahil olarak posta, telefonlarınızın SMS kutularını kontrol ediniz.

Gönderilen e-postalar “kişiye özel” olup çift kayıt yaratmamak, istenmeyen ve/veya hatalı posta oluşturmamak açısından kesinlikle başka biri ile paylaşılmamalı, kimseye gönderilmemelidir.

2. Gönderilen e posta mesajları Sayın Ekrem İmamoğlu'nun fotoğrafı ve davet mesajını içeren bir resim formatındadır. Bu resme tıklayarak size özel üyelik sayfasına geçiş yapınız.

3. E postalar size özel geldiğinden, tıklama ile önünüze gelen sayfa sizin adınıza olacaktır. Sayfada hitaben sizin isminiz yer almalıdır, lütfen bu durumu da kontrol ediniz.

4. Girişinizle birlikte öncelikle ilk açılan “Gönüllü Ol” bölümünü ve devamında da ilgili yönlendirmeyi takip ederek devam ettiğinizde ekranınıza gelen “Gönüllülük Tercihleri’’ formunu doldurunuz.

5. Bu iki aşamayı tamamladığınızda ‘Bilgilerim’ ekranına ulaşacaksınız.

Son olarak 'Bilgilerim' altında yer alan ‘Profilini Güncelle’ butonunu tıklayarak önce o bölümde yer alan sözel bilgileri doldurup kaydediniz. Ardından sistemin sizi yönlendirdiği şeklide yüzünüzü gösterir, kare şeklinde ve 56 KB’dan daha büyük olmayan (600X600 piksel gibi) bir fotoğrafınızı yükleyiniz.

Fotoğrafınız bunun üstü boyuta sahipse, ekranın üst kısmında hata mesajı belirecektir. Bu durumda lütfen farklı bir fotoğraf seçimi yapınız. Yüklediğiniz fotoğrafı ekranda görmeniz mümkün olamayacaktır. Bunun yerine ekranın sağ üst köşesindeki profil ikonu üzerinde farenizi gezdirdiğinizde fotoğrafınızı görüyorsanız yüklenmiş olduğunu anlamış olacaksınız.

Kişiye özel gelen e-posta göndericisi İstanbul Gönüllüleri olacaktır.

Bu arada yine önemli bir konu olarak lütfen dikkat ediniz; Gönüllülük faaliyetlerimizi bu platform üstünden e posta iletişimi ile sürdüreceğiz. Bu nedenle, çeşitli yerlerde karşılaşabileceğiniz 'e posta almak istemiyorum' şeklindeki çıkış opsiyonlarını tıklamanız halinde sizinle iletişim kanalımız tıkanacağından lütfen bu seçeneği kullanmayınız.

 

-->