Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Bayran

Birbirimize sımsıkı sarıldığımız, sevginin, birlikteliğin ve dayanışmanın hüküm sürdüğü bayramların hasretiyle bayramınızı kutluyor, birlikte nice bayramlar geçirmeyi diliyoruz.

Devamını oku
Paylaş

İstanbul Gönüllüleri Haziran Ayında Neler Yaptı

İstanbul Gönüllüleri olarak 2021 Haziran ayında gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetleri aşağıda görebilirsiniz.

Devamını oku
Paylaş

Babalar Günü Kutlu Olsun

Babalar Günü

Dünyanın çeşitli ülkelerinde her yıl Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanan Babalar Günü, babalarımıza sonsuz sevgimizi sunduğumuz özel bir gündür.

Devamını oku
Paylaş

5 Haziran Dünya Çevre Günü Kutlu Olsun

Çevre Günü

5 Haziran günü, 1972 yılında İsveç’in Stokholm kentinde yapılan Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı'nda alınan bir kararla, Dünya Çevre Günü olarak kabul edilmiştir.

Devamını oku
Paylaş

İstanbul Gönüllüleri Mayıs Ayında Neler Yaptı

Bülten

İstanbul Gönüllüleri olarak 2021 Mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetleri aşağıda görebilirsiniz.

Devamını oku
Paylaş

29 Mayıs İstanbul'un Fethi Kutlu Olsun

Fetih

Uzun yıllar Bizans İmparatorluğu’na başkentlik yapan Kostantiniyye, sayısız defa fethedilmeye kalkışılmış ancak 1453 yılına kadar fethedilememiştir.

Devamını oku
Paylaş

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

19 Mayıs

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıktığı ve Milli Mücadele’nin fitilini ateşlediği gün olan 19 Mayıs tarihi, vatanımızın kurtuluşu için atılan en büyük adım olmuştur.

Devamını oku
Paylaş

14 Mayıs Eczacılık Günü Kutlu Olsun

Eczacılık Günü

Ülkemizde akademik eczacılık eğitiminin başlamasıyla kutlanılan 14 Mayıs Eczacılık Günü, tüm dünyada küresel bir kriz haline gelen Covid19 virüsüyle mücadelede büyük emekleri olan eczacılarımız için çok daha anlamlı bir gün olmuştur.

Devamını oku
Paylaş

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

Ramazan Bayramı

Birbirimize sımsıkı sarıldığımız, sevginin, birlikteliğin, dayanışmanın hüküm sürdüğü bayramların hasretiyle Ramazan Bayramı’nızı kutluyor, şeker tadında bir bayram diliyoruz.

Devamını oku
Paylaş

Dünya Hemşireler Günü Kutlu Olsun

Hemşireler Günü

Hemşirelerin gerçekleştirdikleri çalışmaları, sağlık alanında verdikleri büyük emekleri hatırlamak ve hatırlatmak için her yıl dünya genelinde Florence Nightingale'in doğum günü olan 12 Mayıs tarihinde, Dünya Hemşireler Günü kutlanmaktadır.

Devamını oku
Paylaş