Hayvan Kurtarma Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hayvan Kurtarmada Bilinmesi Gerekenler

Şehir hayatında gelişen yeni yapıların içerisinde bulunan hayvanlar, birçok zorlukla karşı karşıya kalmaktadır. Hayvan dostlarımızda yaşanan problemlerden dolayı kurtarma ve yardım talebinde bulunduğumuz yetkililer, kurtarma çalışmalarıyla hayvan dostlarımızın yardımına sürekli olarak koşmaktadır.

İstanbul Gönüllüleri olarak hayvan kurtarma çalışmalarında nelerin yapıldığı ve sürecin nasıl ilerlediği gibi bilgilerin aktarılacağı Hayvan Kurtarma Hakkında Bilinmesi Gerekenler etkinliğini düzenliyoruz. Etkinlikte hayvan kurtarmada itfaiye, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların uyumu üzerine de önemli bilgiler paylaşılacak.

İstanbul İtfaiyesi Ekip Amiri İsmet Macit ve (TAP) Toplumsal Afet Platformu Başkanı Rezzak Elezat’ın katılımıyla, Genç İG Ardahan Çetin'in moderatörlüğünde, 21 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de düzenlenecek etkinliğe davetlisiniz.

Siz de 'Kayıt Ol' kısmından etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Mayıs 21, 2021 08:00 - 8pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->