#IamRemarkable - Kendini Keşfet

IamRemarkable

Bireyler hayatın belli alanlarında kendilerini geliştirirken başarıya ulaşmaları için birçok noktada mücadelelerini sürdürmektedirler. Özellikle kendilerini tanıma/tanıtma, ifade etme ve özgüven açısından yeterliliğe sahip olan bireyler, iş ve sosyal yaşamda ön plana fazlasıyla çıkmaktadır.

Google’da üst düzey yönetici pozisyonundaki iki kadın, Anna Vainer ve Anna Zapesochini tarafından 2015 yılında başlatılan ve daha sonra Google’ın da desteklediği küresel bir harekete dönüşen #IamRemarkable; iki saatlik bir atölye formatı aracılığıyla kadınların ve toplumda temsiliyeti az olan grupların, iş ve özel hayatlarındaki başarıları daha güvenli bir şekilde ifade etmelerine yardımcı olmaktır.

İstanbul Gönüllüleri olarak toplumda temsiliyeti az olan grupların özgüvenlerini arttırmasına yardımcı olmak kendilerini ön plana çıkarma becerilerini artırmak ve bu grupların kendilerini ön plana çıkarma konusunda yaşadıkları zorluklarla ilgili farkındalık yaratmak amacıyla #IamRemarkable; etkinliği düzenliyoruz.

18 Mayıs Salı günü saat 20.00’de Banu Saatçi’nin katılımıyla gerçekleşecek etkinlik, Zoom üzerinden çevrim içi olarak düzenlenecek.

Siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Mayıs 18, 2021 08:00 - 8pm
KATILIM SINIRI
Bu faaliyet için belirlenen 105 kişilik katılım sınırına ulaşılmıştır, ilginize teşekkür ederiz.
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->