İBB Kadıköy Üretici Pazarı Başvuruları Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve üreticilerin ürünlerini tüketicilerle buluşturmalarına imkân tanıyan ‘Kadıköy Üretici Pazarları’na başvruları başladı!

İBB’den Kadınlara El Emeği Ürünlerini Üretici Pazarlarında Satma İmkanı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve belirlenen bölgelerde üreticilerin ürünlerini tüketicilerle buluşturmalarına imkân tanıyan ‘Üretici Pazarları’na Kadın Emeği Projesi’nde yer alan sizler de artık katılabilirsiniz.

Üretici Pazarları; İBB’nin belirlediği pazarlarda yer alan herkese eşit olarak sağlanan imkân ve koşullarda gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Gönüllüleri Kadın Emeği Pazarları’ndan farklı olarak gerçekleştirilen Kadıköy Üretici Pazarı’nda tezgâhlar 5 TL günlük kiralama bedeli ile temin edilecektir.

Sandalye, yemek ve içecek gibi ihtiyaçlar pazarlara katılan üreticiler tarafından karşılanacaktır. Kadıköy Üretici Pazarı, Pazar günleri saat 09.00-17.00 arasında gerçekleştirilmektedir.

* 31 Ekim, 7-14-21-28 Kasım Pazar günlerindeki Kadıköy üretici pazarlarına katılmak isteyenler için başvurular 23 Ekim Cumartesi saat 14.00-26 Ekim Salı saat 18.00 saatleri arasında yapılacaktır.

BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

-->