Instagram'da Etkili İçerik Oluşturmak

İnstagram

‘Sosyal Medya’ günümüzün en etkili ve önemli iletişim araçlarının başında gelmektedir. Özellikle e-ticaretin gelişmesiyle birlikte, sosyal medya hesaplarından gerçekleştirilen ürün tanıtımları ve reklamlar, doğrudan tüketicilere ulaşmanın en kolay yolu olarak görülmektedir.

İstanbul Gönüllüleri Kadın Emeği Projesi (KEP) kapsamında, üreten kadınların ekonomilerine katkı sağlamak ve ürettikleri ürünleri tüketicilerle sosyal medya üzerinden en doğru şekilde buluşturmaları için sosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından olan Instagram'ı ele alıyoruz. Kadınlarımızın amaca yönelik Instagram kullanmasında başarı sağlamak için "Instagram'da Etkili İçerik Oluşturmak" etkinliğini düzenliyoruz. 

Instagram üzerinden etkili paylaşımların nasıl yapıldığı, içeriklerin kalitesi ve tüketiciye doğrudan ulaşabilecek paylaşımların nasıl oluşturulacağı gibi bilgilere değineceğimiz etkinlik; 20 Mayıs Perşembe günü saat 21.00’de Dijital Pazarlama Eğitmeni Oğuz Veli Yavaş’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

Siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Mayıs 20, 2021 09:00 - 9pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->