Kadın Emeği Pazarı Hayata Geçiyor

Kadın Emeği Pazarı

Kendi olanaklarıyla üretim yapan ancak ürettikleri ürünleri tüketiciyle buluşturma konusunda sıkıntı yaşayan kadınlar için harekete geçen İstanbul Gönüllüleri, Kadın Emeği Pazarı’nı hayata geçiriyor.

Beşiktaş Meydanı’nda 14-31 Aralık 2020 tarihleri arasında hafta içi her gün 10:00-19:00 saatleri arasında hayata geçirilecek pazarda, üretici kadınların birbirinden renkli el emeği ürünleri sergilenecek. El yapımı sabundan kanaviçeye, porselenden takıya farklı kategorilerde ürün ve hediyelik eşyaların sergileneceği stantlar, pandemi sürecinin gerektirdiği sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde konumlandırılacak.

İstanbul Gönüllüleri Kadın Emeği Pazarı’na katılan toplam 500 kadının, dönüşümlü olarak ürünlerini tüketici ile buluşturması amaçlanıyor.

Üreten kadınlarımızın ekonomilerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen ve dayanışma kültürünün yaşatılacağı pazara sizleri de bekliyoruz. Pazarda katılımcı olarak yer almak isteyen gönüllülerimiz ise başvurularını [email protected] adresine mail atarak gerçekleştirebilirler.

 

-->