Kadın Emeği Pazarı, Sarıyer ve Üsküdar'da Gerçekleştiİstanbul Gönüllüleri olarak kadınlarımızın el emeği ile ürettikleri birbirinden güzel ürünleri sergilemeleri amacıyla oluşturduğumuz Kadın Emeği Pazarı’mızı bu kez de Sarıyer Meydanı ve Üsküdar Marmaray çıkışında İstanbullularla buluşturduk.

7-19 Haziran tarihleri arasında Sarıyer Meydanı’nda kurulan Kadın Emeği Pazarı, 9-19 Haziran tarihleri arasında ise Üsküdar Marmaray çıkışında el emeği ile üreten kadınlara ürettikleri ürünleri sergileme ve satışa sunma fırsatı verdi. İstanbul’un çeşitli meydanlarında oluşturduğumuz Kadın Emeği Pazarı, İstanbulluların yoğun ilgisiyle karşılaşırken gerçekleştirdiğimiz Sarıyer ve Üsküdar pazarlarında toplamda 350’den fazla kadın ürünlerini sergiledi.

El yapımı sabundan kanaviçeye, porselenden takıya farklı kategorilerde ürün ve hediyelik eşyaların sergilendiği stantlar, pandemi sürecinin gerektirdiği sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde konumlandırıldı.

İstanbul Gönüllüleri olarak İstanbul’un çeşitli meydanlarıyla Kadın Emeği Pazarı’nı buluşturmak için hız kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

-->