Kalp ve Damar Sağlığı Hakkında Merak Edilenler

Kalp ve Damar

İnsan vücuduna en büyük zarar veren durumlardan olan hareketsiz yaşam ve düzensiz beslenme, kalp ve damar sorunlarına da yol açabilmektedir. Vücuda temiz kanı pompalayan kalp ve o kanı ileten damarların sağlıklı olması, bireyin sağlıklı olmasını büyük ölçüde sağlamaktadır. Özellikle pandemi döneminde Covid-19 virüsüne maruz kalan bireylerin yan etki olarak kalp krizi riski konusunda tedirgin olmaları, öncesinde de kalp ve damar rahatsızlığı yaşayan bireylerin de tedirginlik yaşamalarına neden olmaktadır.

İstanbul Gönüllüleri olarak bireylerde çok sık rastlanan kalp ve damar rahatsızlığı ile ilgili detaylı bilgiler aktaracağımız "Kalp ve Damar Sağlığı Hakkında Merak Edilenler" etkinliği düzenliyoruz.

Meltem Acarlı'nın
moderatörlüğünde, Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Barış Çaynak’ın katılımıyla düzenleyeceğimiz etkinlik 16 Haziran Çarşamba günü saat 21.00’de gerçekleşecek.

Etkinliğimizde;

-Mini Kalp Cerrahisi
-Açık Kalp ve Damar Ameliyatları
-Tedavi Sonrası Psikoloji

gibi konulara değinilecek.

Siz de 'Kayıt Ol' kısmından etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Aralık 01, 2023 09:00 - 9pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->