Kendi Objektiflerinden Gençlerin Dünyası

Kendi Objektiflerinden Gençlerin Dünyası

İstanbul Gönüllüleri, gençlerin kendi dünyalarını kendi objektiflerinden yansıtmaları için ‘Bu Benim Dünyam’ temalı ‘Genç Bakış Fotoğraf Yarışması’nı hayata geçiriyor.

İBB Kültür AŞ işbirliği ile düzenlenen ve 16-25 yaş arasındaki gençlere açık olan yarışmanın son katılım tarihi 10 Mayıs 2020.

Adaylar yarışmaya instagram üzerinden İstanbul Gönüllüleri’ne ait @gonulluist hesabını takip ederek ve kendi dünyalarını en iyi yansıtan fotoğrafı ‘GelecekBenimElimde’ etiketi ile paylaşarak katılabilecekler. Katılımcıların en fazla 3 fotoğrafla yer alabileceği yarışmada efekt ve filtre kullanımı ise serbest.

Sonuçları 19 Mayıs 2020 tarihinde İstanbul Gönüllüleri web sitesi www.istanbulgonulluleri.org adresinden duyurulacak olan yarışmada birinci gelen eser sahibi Kültür AŞ’nin katkılarıyla Nikon D3500 AF-P 18-55 fotoğraf makinesi ile ödüllendirilecek. Yarışmada ikinci olan eser sahibine Kültür AŞ’nin online kitap satış platformu www.istanbulkitapcisi.com’da geçerli 1500 TL’lik, üçüncü olan esere ise yine aynı platformda geçerli 750 TL’lik hediye çeki verilecek.

Yarışmayla ilgili şartnameyi okumak için tıklayınız.

-->