Liseyi Bitiriyorum Projesi - Sen De Yararlan

Lise Eğitimini Tamamlamak Artık Sandığından Daha Kolay!
İstanbul’da liseyi bırakmış gençlerin açık lise ve mümkünse açık meslek liselerine devam etmeleri ve mezun olabilmeleri ve hayatlarına diplomalarını alarak devam etmelerini hedefliyoruz. Eğitimli rehberler aracılığı ile eğitimlerine destek veriyoruz. Gönüllü rehberlerimiz, kayıtlar, sınav takibi, ders çalışma yöntemleriyle ilgili öğrencilere danışmanlık sağlayacaklar. 

Ayrıca zaman zaman motivasyon programları ve sosyal etkinlikler ile birlikte hoşça vakit geçirecekler ve öğrencilerin sordukları sorulara cevap bulacaklar.
Rehberler, öğrencilere destek sağlamak ve danışmanlığı verebilmek için haftada bir gün bir saatlik bir telefon görüşmesi ve ayda bir kere birebir görüşme planlayacaklar.
Proje her öğrencinin okulu bitirmesine kadar devam edecektir.

Lise eğitimini tamamlamak ve elinde diplomanla birlikte hayata atılmak istiyorsan, hemen kaydını yaptır.
Çevrende arkadaşların varsa bu fırsattan yaralanmalarını istiyorsan onlara da duyurmayı unutma!

NE ZAMAN?
Şubat 11, 2021 18:00 - 6pm
İLETİŞİM
Meral Bağışcan ·
61 KAYIT
Seher Kandiloğlu Nevin Sariusta Celil Terzioğlu Emircan Demir Yusuf Polat Mehmet Alp Kabiloğlu Batuhan Gülmez Ahmet Oral Semra Oba Ceyhun Kaya Eser Gündoğar Mehmet Bayram Emre Özdemir Umut Ekin Ünal Çiğdem Abat N.Eylem Dadaş Saime Öztürk Feride Savsar Muzaffer Adak Ergin Özcan Elif Abacıoğlu Gulsum Dogan Anıl Öztürk Devrim Dipşo Bekir Karal Tayfun Yalçın Kadir Çelik Berkant Balkancı Ramazan Sak Oktay Yurtseven Ersin Gözüaçık Haydar Kaan Ceylan Asımcan Kalkan Burak Emre Kadak Tugay Atar Nurettin Arslan Eylem Aktaş Vacit Karagulmez Fatma Deniz Zorer Naim Tarhan Hüsnü Savaş Yağlıkara Murat Kuşan Fatih Çiçekci Sabri Dönmez Zeynep Gorbon Sinan Suner Cüneyt Bağcıoğulları Meral Bağışcan

Katılmak ister misin?