Mindfulness Teknikleri ile Bütünsel Yaşam Deneyimi

Mindfulness Teknikleri

Pandemi sürecinde yaşam şekillerinin değişmesiyle dışarıda geçirilen vakit azalırken evin içindeki hareketlilik de sınırlı kaldı. Bireylerin evlerinde hareketsiz kalması, fiziksel ve ruhsal sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına neden olurken özellikle uyku ve yemek düzeni alışkanlıklarının değişmesi, bağışıklık sistemini olumsuz etkilemeye başladı.

İstanbul Gönüllüleri olarak, pandemi sürecinde olumsuz etkilenen bağışıklık sistemimizi güçlendirmek ve daha enerjik bir yaşam hakkında bilgiler aktarmak amacıyla 2005 yılından bu yana Mindfulness, NLP, CBT, EQ ve REBT Mindset teknikleri uzmanı, uygulayıcı sertifikalı Mindfulness Uygulayıcı & Eğitmeni ve Dönüşüm Danışmanı İrem Baysal ile bir seminer düzenliyoruz. 

Ataşehir ilçemizin katkılarıyla düzenlediğimiz "Mindfulness Teknikleri ile Bütünsel Yaşam Deneyimi" etkinliği, 20 Mart 2021 Cumartesi günü saat 14.00’de gerçekleşecek.

Siz de 'Kayıt Ol' kısmından etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz.

Ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Mart 20, 2021 02:00 - 3pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->