Geleceğini Planlamak İstiyorsan Fırsatı Kaçırma


Gelecek_Tasarımı.jpeg
İstanbul Gönüllüleri tarafından organize edilen “Gelecek Tasarımı Söyleşileri” için sayılı günler kaldı. Geleceklerini tasarlamak isteyen gençlerle iş dünyasının önde gelen isimleri, Prof. Dr. Bahadır Erdem’in moderatörlüğünde bir araya... Devamını oku

Paylaş

Marşımız İstanbul'u Kucakladı


İstanbul’a gönül vermiş, büyük bir ailenin parçası olan Kültür Sanat Turizm Komisyonu, İstanbul Gönüllüleri Marşı ile herkesi kucakladı. Dünyada birçok belediye ve sivil toplum kuruluşuna ilham veren İstanbul Gönüllüleri’nin tanıtım gecesinde duyurulması planlanan marş, pandemi günlerine takılınca Kültür... Devamını oku

Paylaş

Babanızın Adı Sonsuza Kadar Yaşasın: Babalar Günü Korusu


Köklü bir çınar gibi bize güç veren babalarımıza, Babalar Günü'nde en güzel hediye!

Babanızın adını bir ağaçta sonsuza dek yaşatın!
Büyükçekmece'nin Ahmediye Köyü'nde 10.000 m2 alanı "Babalar Günü Korusu" yapıyoruz. Eylül ayında, Baba Korusu'na, babalarımızın ismini verdiğimiz genç... Devamını oku

Paylaş

Nasıl İstanbul Gönüllüsü Olabilirsiniz?

Gönüllülük kaydınızı gerçekleştirirken uygulamanız gereken adımları, açıklama videomuzu izleyerek detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Devamını oku
Paylaş

5 Haziran Dünya Çevre Günü Kutlu Olsun!

Bu yılki tema: Biyoçeşitlilik. 

Biyoçeşitlilik nedir: bir ekosistem, biyom ve dünyada bulunan tüm yaşam formlarının çeşitliliğidir. İnsanların ve canlıların yaşamlarını sürdürebilmesi için, yaşadıkları çevrede temiz su ve temiz havanın ve verimli toprakların olması, besin ve... Devamını oku

Paylaş

İstanbul Gönüllüleri Genç Bakış Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı


İstanbul Gönüllüleri olarak ve Kültür A.Ş. işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz ‘Bu Benim Dünyam’ temalı ‘Genç Bakış Fotoğraf Yarışması’nın kazananları belli oldu!

Devamını oku
Paylaş

haberler


Her yıl 17 Mayıs Uluslararası Geri Dönüşüm Günü olarak kutlanarak insanlar geri dönüştürülebilir atıklar konusunda bilgilendirilmektedir.

Devamını oku
Paylaş

İstanbul Gönüllüleri Projeleriyle Öğrenciler Eğitimlerine Devam Ediyor

Pandemi önlemleri kapsamında eğitimin online sisteme geçmesi, malzeme sıkıntısı çeken birçok öğrencinin akranlarıyla eşit şartlarda eğitime katılamamasına neden oldu.

Devamını oku
Paylaş

Hayatı Paylaşmak İçin Engel Tanımıyoruz


10-16 Mayıs Engelliler Haftası her yıl engelli hakları ve sorunlarına dikkat çekilen, bu konuda farkındalık çalışmalarının yapıldığı ve toplumun bilgilendirildiği bir haftadır.

Devamını oku
Paylaş

Engelliler Haftası - Oyun Oynamanın Önemi


Her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında, engelli bireylerin toplumsal hayatta yaşadıkları problemlerle ilgili farkındalık yaratılıyor.

Devamını oku
Paylaş