Pandemi Döneminde İstanbul Trafiği ve Ulaşım

Pandemi

Dünyanın en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul’da trafik yoğunluğu her geçen gün artmaya devam ediyor. İstanbul’un ve İstanbullu'nun en büyük sorunlarından biri olarak gösterilen trafik yoğunluğunun, pandemi dönemiyle birlikte hafifleyeceği düşünülse de Covid-19 virüsünün bulaş riskinden dolayı daha da artmış durumda.

İstanbul’a kazandırılan yeni toplu taşıma araçları trafiğin rahatlamasını belirli ölçüde sağlasa da, İstanbul’da sabah saatlerinde %60 civarında olan trafik yoğunluğu, akşam saatlerinde %80 civarına ulaşıyor.

İstanbul trafiğine karşı bilinmesi gerekenleri, pandemi sürecinde toplu taşıma kullanımını ve trafik yoğunluğu noktasında alınması gereken önlemleri konuşacağımız, Pandemi Döneminde İstanbul Trafiği ve Ulaşım etkinliğini düzenliyoruz.

2 Mart Salı günü saat 21.00’de, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Dr. Suat Sarı’nın katılımıyla gerçekleşecek etkinliğe katılmak için siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Mart 02, 2021 09:00 - 10pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->