Kadın Emeği Projesi

KEP

Kadın Emeği Projesi, el emeği ile üreten kadınların ekonomi içerisinde aktif rol almasını desteklemek ve sürdürülebilir kadın girişimciliğine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Devamını oku
Paylaş

500 İG / İstanbul'un Etkinlik Otobüsü

500 İG

İstanbul Gönüllüleri olarak hayata geçirdiğimiz 500 İG otobüsü; Gezici Kütüphane ve Etkinlik Hattı olarak “Tüm Kalplerden Geçer” sloganıyla yollarda olmaya devam ediyor.

Devamını oku
Paylaş

Liseyi Bitiriyorum

None

İstanbul’da liseyi bırakmış 15-28 yaş arası gençlerin açık lise ve varsa ilgi alanlarındaki açık meslek liselerine devam etmelerini, mezun olmalarını ve hayatlarına diplomalarını alarak devam etmelerini hedefliyoruz. Eğitimli rehberler aracılığı ile eğitimlerine destek veriyoruz.

Devamını oku
Paylaş

Gönüllü Okuyuculuk

Hizmetlere erişebilirlikteki eksiklikler, görme engelli bireylerin toplumsal yaşamla bütünleşmesini zorlaştırıyor.

Devamını oku
Paylaş

Sahiplen İstanbul

Sahiplen istanbul

Sahiplen İstanbul projesi kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve SemtPati iş birliği ile sokak hayvanlarını sahiplendirme seferberliği başlatıyoruz. 

Devamını oku
Paylaş

Okumak Mutluluktur Projesi

Okumak Mutluluktur

Kitaplar, içinde yolculuğa çıkabileceğimiz birer dünyadır. Bizi; bilmediğimiz yerlere, zamanlara, yaşanmışlıklara götürür.

Devamını oku
Paylaş

Satın Alma Sahiplen

Satın Alma Sahiplen

İBB Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevleri'nde bulunan köpeklerin, ömürlük yuvalarına kavuşmaları, refahlarının artması ve daha sağlıklı bir hayat sürmeleri amacıyla, Hayvan Hakları Komisyonumuz tarafından geliştirilen “Köpek Sahiplendirme” Projesini, İBB birimleri ve iştirakleri ile birlikte hayata geçirdik.

Devamını oku
Paylaş

Fotoğraf Kulübü

Foto

İstanbul Gönüllüleri Fotoğraf Kulübü üyeleri ve gönüllü yazarlarımızın destekleriyle, "Şehrini Tanı" projesi kapsamında İstanbul'un gizli kalmış hepsi birbirinden değerli hikayelerini birlikte öğreniyoruz.

Devamını oku
Paylaş