Satın Alma Sahiplen

Satın Alma Sahiplen

İBB Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevleri'nde bulunan köpeklerin, ömürlük yuvalarına kavuşmaları, refahlarının artması ve daha sağlıklı bir hayat sürmeleri amacıyla, Hayvan Hakları Komisyonumuz tarafından geliştirilen “Köpek Sahiplendirme” Projesini, İBB birimleri ve iştirakleri ile birlikte hayata geçirdik.

Proje kapsamında ilk etapta, İBB iştirak şirketleri ve birimlerince sahiplenilen 40 köpekten ikisi İSBAK, ikisi İGDAŞ Ünalan, biri İGDAŞ Avcılar Dolum Tesisi ve biri İGDAŞ Tepeören aktarma istasyonundaki yuvalarına yerleşirken, Darülaceze, Ağaç AŞ, Florya Başkanlık Konutu, Florya Sosyal Tesisleri tarafından sahiplenilen canlarımızın da en kısa sürede yeni yuvalarına kavuşmaları için hazırlıkları sürdürüyoruz.

Hedefimiz Projeyi Özel Sektöre De Yaymak

İBB İştiraklerinin katılımıyla başladığımız projede hedefimiz özel kuruluşları da projeye dâhil ederek, tesislerinde dostlarımıza yer açmalarını sağlamak ve daha fazla dostumuzu yeni evine kavuşturmak.

Siz de can dostlarımıza ömürlük yuva olmak istersen, Tepeören Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Yaşam Alanı yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tepeören Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Yaşam Alanı

Adres: Ballıca, No:, Ballıca Cd. No:68, 34916 Pendik/İstanbul

Telefon: (0216) 586 55 21

Satın alma, sahiplen!

Satın Alma Sahiplen

-->