Tarımda Devrimsel Yöntemler

Tarımda Devrimsel

Gerekli ve yararlı bitkileri yetiştirerek ürün elde etmek amacıyla toprak üzerinde yapılan çalışmalar olan tarım, günümüzde oldukça modern ve yüksek kapasiteli şekilde sürdürülebiliyor. Özellikle ülkemizin bulunduğu kuşak itibari ile doğru tarım yöntemlerinin kullanılması, elde edilen ürünlerin kalitesini ve miktarını doğrudan etkilemektedir.

Klasik tarım faaliyetinin olmazsa olmazı haline gelen su kaynağı, yetersiz kaldığı durumlarda tarım faaliyetlerinin geri kalmasına neden olmakta ve yapılan çalışmaların devamlılığını tehlikeye atmaktadır. Arazilerin su altında kalması, su kıtlığı ve buna bağlı çölleşme/kuraklık, toprak verimliliğinin kaybolmasına doğrudan neden olabilmektedir.

Evinizin balkonunda, terasınızda ya da topraksız olan her alanda organik sebze ve meyve yetiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? İstanbul Gönüllüleri olarak topraksız tarım uygulaması hakkında detaylı bilgiler aktaracağımız Tarımda Devrimsel Yöntemler etkinliği düzenliyoruz. İsa İnan’ın anlatımıyla 2 Mayıs Pazar günü saat 21.00’de gerçekleştireceğimiz etkinlik Zoom üzerinden çevrim içi şekilde gerçekleştirilecek.

Siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Mayıs 02, 2021 09:00 - 9pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->