Henüz hiç faaliyet bulunmuyor.

Yaklaşan Etkinlikler

İstanbul’un her mahallesinde, parkında ve köşesinde, yararlanabileceğiniz ya da gönlünüzü katarak destek verebileceğiniz birbirinden güzel ve faydalı etkinlikler düzenliyoruz. Olası talep ve ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyoruz.

Siz de ihtiyacınıza, gönlünüze, vaktinize göre size en uygun olanını seçin, dilediğinizce yararlanın, katılın.
Birlikteyken, hayal ettiğimiz adil, yeşil, erişilebilir ve huzurlu bir kente ulaşmak çok daha kolay...

 • Pandemi Döneminde Online Zumba Etkinliği | 30 Ekim 11:00

  Online Zumba Etkinliği

  Pandemi döneminde evlerinizde kaliteli zaman geçirebilmek ve sağlığınız için düzenli egzersiz yapabilmek amacıyla, İstanbul Gönüllüleri sizi Online Zumba Etkinliği'ne davet ediyor. Zumba Eğitmeni Banu Saatçi'nin eğitmenliğinde 12 yaş üstü herkes için uygun hareketlerin yer alacağı ücretsiz Zumba etkinliği, her Pazartesi saat 21:00'da canlı olarak gerçekleşecek.

  Zumba’nın canlı hareketleri vücudunuzun endorfin salgılamasına yardımcı olurken hem moralinizi yükseltecek hem de endişe ve stresten sizi uzaklaştıracak. Zumba sayesinde koordinasyon ve denge becerilerinizi artırabilir ve her ders yakacağınız kalorilerle forma da girebilirsiniz. Etkinlikler sırasında en çok dikkat etmeniz gereken konu; vücudunuzu dinlemeniz ve zorlayıcı hareketlerden kaçınmanız. Aynı zamanda hareket alanınızda tehlike arz edecek cisimler bulunmadığını da etkinlik öncesinde kontrol etmelisiniz.

  Siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

  Ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Cumartesi, Ekim 30, 2021 saat 11:00
  521 kayıt
  kayıt ol
 • Pandemi Döneminde Çocuklara Zumba Etkinliği | 30 Ekim 12:30

  Çocuklara Zumba

  İstanbul Gönüllüleri olarak pandemi döneminde evlerinizde kaliteli zaman geçirebilmeniz ve sağlığınız için düzenli egzersiz yapabilmeniz amacıyla düzenlediğimiz Online Zumba Etkinliği her geçen gün daha fazla katılımla devam ediyor.

  Pandemi sürecinde evlerinde vakit geçirmek zorunda kalan çocukları da unutmayarak eğlenceli zamanlar geçirmeleri amacıyla Çocuklara Online Zumba Etkinliği düzenliyoruz.

  Zumba Eğitmeni Banu Saatçi'nin eğitmenliğinde Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek etkinlik, her Çarşamba saat 20:00'da devam edecek.

  Siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

  Ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Cumartesi, Ekim 30, 2021 saat 12:30
  264 kayıt
  kayıt ol
-->