Henüz hiç faaliyet bulunmuyor.

Yaklaşan Etkinlikler

İstanbul’un her mahallesinde, parkında ve köşesinde, yararlanabileceğiniz ya da gönlünüzü katarak destek verebileceğiniz birbirinden güzel ve faydalı etkinlikler düzenliyoruz. Olası talep ve ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyoruz.

Siz de ihtiyacınıza, gönlünüze, vaktinize göre size en uygun olanını seçin, dilediğinizce yararlanın, katılın.
Birlikteyken, hayal ettiğimiz adil, yeşil, erişilebilir ve huzurlu bir kente ulaşmak çok daha kolay...

 • Pandemi Döneminde Online Zumba Toning Etkinliği | 4 Ağustos 21:00

  Zumba

  Pandemi döneminde evlerinizde kaliteli zaman geçirebilmek ve sağlığınız için düzenli egzersiz yapabilmek amacıyla, İstanbul Gönüllüleri sizi Zumba Toning Etkinliği'ne davet ediyor. Zumba Eğitmeni Banu Saatçi'nin eğitmenliğinde 12 yaş üstü herkes için uygun hareketlerin yer alacağı ücretsiz etkinlik, her Çarşamba saat 21:00'te, haftada bir gün de canlı olarak gerçekleşecek.

  Pandemi döneminde haftada iki gün düzenlediğimiz Online Zumba etkinliğimize artan talep üzerine üçüncü bir etkinlik olarak Zumba’nın vücut şekillendirmeye ve kas güçlendirmeye yönelik bir başka formatı olan Zumba Toning’e yer veriyoruz. Bu format da Zumba gibi canlı, enerjik hareketlerle vücudunuzun endorfin salgılamasına yardımcı olurken hem moralinizi yükseltecek hem de sizi endişe ve stresten uzaklaştıracak.

  Zumba Toning’de, Zumba’da olduğu gibi koordinasyon ve denge becerilerinizi artırabilir ve her ders yakacağınız kalorilerle forma da girebilirsiniz. Bu formatta kaslarınızı çalıştırarak dans etmenin yanı sıra vücudunuzu şekillendirecek ve güçleneceksiniz.

  Zumba Toning’de Zumba’dan farklı olarak etkinlik boyunca yarım kiloluk iki dambıl (yarım litrelik iki su şişesi de olabilir) kullanılacaktır, o yüzden etkinlik başlamadan önce yarım kiloluk ağırlıklarınızın yanınızda bulunduğundan emin olunuz. Etkinlikler sırasında en çok dikkat etmeniz gereken konu; vücudunuzu dinlemeniz ve zorlayıcı hareketlerden kaçınmanız. Aynı zamanda hareket alanınızda tehlike arz edecek cisimler bulunmadığını da etkinlik öncesinde kontrol etmelisiniz.

  Siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

  Kayıt olduktan hemen sonra size gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Çarşamba, Ağustos 04, 2021 saat 21:00
  559 kayıt
  kayıt ol
-->