Yer Kabuğu ve İnsan: İki Dost ya da İki Düşman

Yer Kabuğu

İnsanlar üzerinde yaşadığı yerküreyle sürekli mücadele halindedir. Binlerce yıldır süren bu mücadele ile insanlar yaşamlarını sürdürmek ve daha refah yaşamak için yer kabuğuna türlü müdahalelerde bulunmuş, tahrip etmiş ve şeklinin kısmen değişmesinde rol almışlardır.

Doğanın, ekosistemin ve özellikle yerkürenin şekline insanların müdahalesi son yüzyılda fazlasıyla artmış, buna karşın insanlar farkındalık yaratmak ve tedbirleri arttırmak amacıyla farklı çalışmalar yürütmeyi amaçlamışlardır.

İstanbul Gönüllüleri olarak yer kabuğuyla ilgili süreçleri öğrenebileceğimiz, almamız gereken tedbirleri ve gelebilecek afetleri konuşacağımız Yer Kabuğu ve İnsan: İki Dost ya da İki Düşman etkinliği düzenliyoruz.

5 Mart Cuma günü saat 21.00’de, Prof. Dr. Bülent Oruç’un katılımıyla gerçekleşecek etkinliğe katılmak için siz de 'Kayıt Ol' kısmından kayıt yaptırabilirsiniz.

Ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Mart 05, 2021 09:00 - 10pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->