Yüz Yogası Farkındalık Atölyesi

Yüz Yogası

Yüzümüzdeki kaslar zamanla gevşer ve sıkılığını kaybeder. Bunu tersine çevirmek için akla ilk olarak botoks vb. estetik operasyonlar gelse de genç kalmanın aslında acısız ve yan etkisiz bir yöntemi daha var: Yüz yogası.

Yüz yogası, cildimiz için evde yapabileceğimiz en verimli aktivitelerin başında geliyor. Yüz egzersizleri ile yapılan bu yoga tekniği, yüz kaslarını geliştirerek cildi tazeleyip kan akışını hızlandırıyor ve cildimizin kolajen salgılamasını sağlıyor. Biz de İstanbul Gönüllüleri olarak, hem bilgilendirme hem de farkındalık yaratmak amacıyla Holistik Yaşam Rehberi ve Yoga Eğitmeni Gülbin Semerci ile bir seminer ve pratik serisi düzenliyoruz.

Çekmeköy ilçemizin katkılarıyla 27 Şubat 2021 Cumartesi günü saat 21.00’de gerçekleşecek etkinlikte yüz kaslarının nasıl çalıştırılacağı ile ilgili doğru tekniklerin uygulaması konusunda bilgi aktarmayı hedefliyoruz. Bu seminerimiz 25 yaş ve üzeri herkes için uygundur.

Seminerimiz sonrasında açılacak başvuru formu ile toplanacak talep sonrası oluşturulacak 25 kişilik sınıf ile 4 hafta süresince Perşembe günleri saat 20.00 – 20.45 arasında pratik dersler de planlanacaktır.

Siz de 'Kayıt Ol' kısmından etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz.

Ardından tarafınıza gönderilecek mail içerisinde bulunan ZOOM bağlantısı ile etkinlik gününde ve saatinde girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NE ZAMAN?
Aralık 09, 2023 09:00 - 10pm
Üzgünüz, bu faaliyet için kayıtlar kapandı.
-->